"... s očekáváním přijďte, s dobrým pocitem odejděte"


Jóga pro děti - knihy k zakoupení u nás v centru

26.10.2013 22:22

Od listopadu 2013 si můžete u nás v KC Kruh zakoupit krásné publikace, které se týkají Jógy pro děti.

Najdete zde obrázkové knížky "Lali cvičí jógu" a "Jak se zdraví sluníčko", velmi oblíbené "Jógové karty", novinku "Jógovou abecedu", omalovánky - mandaly, ale také masážní a relaxační karty.

To vše za výhodnou cenu.

Vánoce se blíží, tak využijte tuto nabídku a neváhejte.

 

   

Název knihy

Krátká anotace

Cena v Kč

Mandaly kočky Salamby

Mandaly kočky Salamby  a psa Jogiho jsou určeny všem dětem, které rády malují a vymalovávají a baví je cvičit jógu. Motivy mandal vycházejí z ilustrací vzniklých pro projekt Lali jóga.

180

Mandaly psa Jogiho

180

Jógové karty I

Jógové karty jsou praktickou pomůckou pro rodiče, učitele či cvičitele dětské jógy a zároveň skvělou "hračkou" pro děti. Přední strana karty představuje cvik a jeho účinky krásnými ilustracemi Katky Mesdag.

299

Jógové karty II

299

Jógová abeceda - karty

Originální celobarevné karty s jógovou abecedou. Jsou vytvořeny hlavně  proto, aby zábavnou formou přiblížily hravé cviky ve tvaru písmen nejen  dětem, ale i dospělým. 

280

Jak se zdraví sluníčko

 

Jakmile knihu otevřete, poznáte, že není lepší způsob, jak začít den, než pozdravem slunci. Tuto nejznámější jógovou sestavu cvičí lidé na celém světě. Má mnoho obměn, a tak vás školák Oliver a kočka Salamba naučí hned dvě varianty − lehčí pro předškoláky a těžší pro školáky a dospělé. Knížka plná hravých básniček, veselých obrázků a dobrodružství je určena nejen všem dětem, ale i jejich rodičům. Nejlepší je totiž zdravit sluníčko společně!

260

Lali cvičí jógu

Ojedinělá původní česká kniha hravých básniček, při nichž se děti zábavnou formou naučí první cviky jógy, je dílem Hanky Luhanové, populární instruktorky dětské jógy a zakladatelky projektu Lali jóga. Originální ilustrace ke knize vytvořila Kateřina Mesdag. Součástí knihy je i přesný popis cviků a jejich účinků na dětský organismus.

260

Relaxační karty

Obrázkové masážní a relaxační karty známé holandské autorky Helen Purperhart vycházejí v České republice poprvé, exkluzivně v rámci projektu Lali jóga. Karty jsou určené k masírování ve dvojicích. Naučí děti i dospělé zábavnou a hravou formou a za využití jejich fantazie intuici, ohleduplnosti i přemýšlení nad dotykem druhých.

280

Masážní karty

280

 

 

—————

Zpět